Vyhľadávanie
Prihlásenie
Odporúčame navštíviť

Vyhrajte profesionálny kuchynský robot KENWOOD

Aleš Adamský 19.5.12 17:55
Pridávajte fotopostupy na našu stránku a získajte kuchynský robot KENWOOD.
Za každý fotopostup*, ktorý pridáte na našu stránku od 19.5.2012 do 30.8.2012, získate* žreb s Vaším menom do zlosovania o tento fantastický kuchynský robot. Výhercu vylosujeme na cukrárskom stretnutí, ktoré plánujeme na jeseň tohto roka. Čím viac postupov pridáte, tým väčšiu šancu na výhru máte*. 

*  Fotopostup  je sumár obrázkov s popisom prípravy tôrt, prípadne tortových dekorácií.
*  Usporiadateľ si vyhradzuje právo neprideliť žreb postupu s nevhodným obsahom, prípadne nekompletnému postupu.
*  Po ukončení súťaže každý súťažiaci bude informovaný o počte získaných žrebov, ktoré poputujú do zlosovania.

andrea kováčová 26.5.12 12:04

otázka ? môžem pridávať aj postup ktorý som už napr , posielala na trebárs Torty od mamy ? alebo postup nejakej veci či postavičky , ktorú robil aj niekto iný ale myslím , postup robený mnou k tomu ? alebo kde sa dozviem bližšie podmienky ? ďakujem

Aleš Adamský 26.5.12 13:51

Dobrý den. Podmienka je iba to aby to bol postup vytvorený Vami osobne - to znamená fotky ste fotila vy. Je úplne jedno či už niekde bol zverejnený a či postup na toto je podobný ako robil niekto iný. Každý sme jedinečný a myslím si že aj ked bude 10 postupov na rovnakú postavičku od 10 rôznych ludí v každom sa nájde niečo iné, nejaká užitočná rada či nápad.

Aleš Adamský 26.5.12 13:54

Takže neváhajte a pridávajte všetko čo môže nám ostatným pomôcť pri zdobení. Postup môže byť aj úplne jednoduchý pár fotiek s krátkym popisom. Ide iba o to aby bol nápomocný ostatným aj úplným začiatočníkom. Verím, že aj vy profesionáli a profesionálky ste v začiatkoch boli vďačný za každú čo i len malú radu ako na to.

jana kašperová 30.6.12 22:18

Ja ho chcem :)

Erika Adamska 26.9.12 20:06

Dievčatá nelakajte sa dátumu ukončenia. Súťaž prebieha až do 18.10.2012, nakolko víťaza budeme žrebovať 20.10.2012 na stretnutí v Moravanoch nad Váhom. Želám veľa šťastia v súťaži.

Aleš Adamský 20.10.12 19:37

Výhercom sú ťaže o tento fantastický robot sa stala pani Katarína Tóthová. K výhre srdečne blahoželáme. Výherkiňu budeme v najbližších dňoch kontaktovať ohladne odovzdania výhry. Sledujte náš Facebook a fórum pibudne i video zo zlosovania a galéria zo stretnutia.

Erika Adamska 20.10.12 19:56

Katka, blahoželám k výhre!!Budete mat fantastického pomocnika...

Katarína Tóthová 25.10.12 07:55

Ďakujem veľmi pekne :))) ani som nečakala, že práve ja vyhrám :))) Ešte raz veľmi pekne ďakujem :)))

Aleš Adamský 25.10.12 21:16

http://www.youtube.com/watch?v=c8fIwA4rMTg